Оформлення візи

Як її оформити? Які документи потрібні? На який термін вона оформляється?

Із цими питаннями стикаються іноземні громадяни, які планують в'їзд на територію України. Цілі поїздки у всіх різні: бізнес, навчання, місце проживання, транзит, туризм, лікування, особисті обставини та інші.

На сьогоднішній день існує низка країн, громадяни яких можуть перебувати на території України без візи, проте для громадян багатьох країн віза при в'їзді в Україну потрібна.

У «Департаменті перекладів» в Одесі працюють досвідчені імміграційні юристи, які допоможуть Вам заощадити час та гроші при оформленні візи. Багатий досвід та знання всіх нюансів, пов’язаних з цим процесом, дають можливість оформити візу у найкоротші терміни.

Оформлення візи для іноземних громадян документи.

Візи для іноземних громадян бувають:

Саме тому, перш за все, слід визначити цілі та терміни Вашого перебування на території України, щоб визначити тип необхідної візи.

Для отримання будь-якої із трьох типів віз, іноземцю необхідно подати документи, які підтвердять законні підстави його перебування на території України. Також необхідно правильно заповнити анкету при поданні заявки на візу.

Юридичний відділ «Департаменту переказів» надає послуги зі збору повного пакета документів на візу, правильне заповнення анкети, сплати всіх податків і зборів.

Кожен пакет документів унікальний. І від його правильного оформлення безпосередньо залежить, чи буде відповідь позитивною, чи Ви отримаєте відмову.

Якщо Ви визначилися з метою візиту та термінів перебування в Україні, то для отримання візи Вам знадобляться такі документи:

Це перелік основних документів, однак кожен тип візи має на увазі наявність додаткових документів.

Навчальна віза для іноземних громадян (студентська віза)

Щороку до нашої країни в’їжджають сотні іноземних громадян з метою здобуття освіти. Їм необхідно оформити Навчальну (студентську) візу. Ця віза відноситься до типу «Д» – довгострокова віза, і вимагає певного пакета документів для її оформлення.

Крім основних документів для оформлення навчальної візи потрібен ОРИГІНАЛ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ. Це документ офіційного зразка, який видає заклад, у якому Ви навчатиметеся. Саме він офіційно підтверджує законність Вашого перебування на території України.

Юристи «Департаменту Перекладів» в Одесі надають допомогу в оформленні цієї візи вже не один рік. Вони в найкоротші терміни допоможуть зі збором усіх документів, правильним заповненням анкети, сплатою всіх мит та зборів. Відсоток відмови у цьому випадку буде мінімальним, а Ви заощадите Ваш час та сили.

Наш юридичний відділ працює швидко, якісно, а плата за послуги Вас приємно здивує!

Слід зазначити, що при отриманні студентської візи іноземному громадянину потрібно оформити папери на тимчасове проживання. Також іноземні студенти мають зробити тимчасову реєстрацію на території України.

Продовження візи для іноземців

Що робити, якщо термін візи спливає, а залишити країну немає можливості за певними обставинами?

Існує низка причин, з яких можна продовжити Ваш термін перебування на території України:

Подання заяви на продовження візи здійснюється не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення терміну дії чинної візи до територіальних органів.

Юридичний відділ «Департаменту перекладів» допомагає зі збором документів, їх поданням до ГМС, а також представляє інтереси Клієнта.

Таким чином, наші юристи оформлюють весь пакет документів і представляють Ваші інтереси у відповідних органах.

Вам лише необхідно подати основні документи, а далі працюватимуть наші фахівці.

Юристи з міграційного права «Департаменту Перекладів» допоможуть з оформленням візи у найкоротший термін.

Процес оформлення візи важливий та відповідальний. Збір документів, заповнення анкети, оплата зборів забирають Ваші сили та час, а неправильно заповнена анкета або неповний пакет документів – це відмова у візі. Враховуючи всі ці фактори, краще довірити ваші документи професіоналам.

За додатковою інформацією звертайтесь за нашими контактними телефонами, e-mail, або приїжджайте до нашого офісу за адресою вул. Катерининська 21 у самому центрі Одеси.

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами