Послідовний переклад

«Департамент перекладів» в Одесі надає спеціалістів послідовного та синхронного перекладу, які мають багаторічний досвід у цій сфері.

Послідовний перекладач – це досвідчений фахівець, який може максимально сконцентруватися, не звертаючи уваги на сторонні звуки, постійно тренувати свій слух, і перекладати правильно та грамотно обома мовами. На практиці, не кожен спікер дотримується пауз, які так необхідні перекладачеві. Це змушує запам’ятовувати великі блоки інформації, і перекладати їх чітко, коректно та дотримуючись стильових особливостей доповідача. Головна особливість послідовного перекладу – відсутність партнера і робота у режимі миттєвого реагування. Найчастіше з цим справляється далеко не кожен. Тому справжніх професіоналів у цій сфері не так багато.

Більш детальну інформацію ви завжди можете отримати за нашими контактними телефонами або затишною атмосферою нашого офісу за адресою: Одеса, вул. Катерининська 21.

Вартість послідовного перекладу за годину безпосередньо залежить від мови та умов, в яких потрібно працювати. Абсолютно усі деталі ми завжди узгоджуємо з нашими клієнтами. Обговорюємо заздалегідь, з якою галуззю буде пов’язаний переклад, визначаємося з ціною та надаємо йому фахівця. Багато наших клієнтів не один рік співпрацюють із певними перекладачами послідовного перекладу на постійній основі.

У нас Ви можете замовити: послідовний переклад англійською мовою, усний послідовний переклад німецькою, казахською, італійською, іспанською, китайською та іншими мовами. А наші ціни Вас приємно здивують. Також ми завжди раді співробітництву на постійній основі.

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами