Департамент перекладів

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових праць та багато іншого!Апостиль, адвокат та нотаріальне завірення.
glavnaya-video.webp

Надані послуги

Послуги перекладу

Письмовий переклад

Усний перекладЮридичні послугиНотаріальні послуги

home2.webp

Чому клієнти обирають саме нас

“Департамент перекладів” – це сертифіковане бюро перекладів України. У нас досвід роботи з перекладами понад 15 років, усі співробітники є дипломованими фахівцями, а також є всі ліцензії та сертифікати, які гарантують якість послуг, що надаються нами.До нас до агентства з перекладу документів звертаються багато державних установ, які є нашими клієнтами протягом багатьох років. Ми співпрацюємо з найкращими нотаріусами міста, працюємо у строго вказані клієнтом терміни, зарекомендували себе як перевірених роками фахівців. Звернувшись до нашого бюро, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Апостиль, Адвокат, Юрист, Нотаріус, Переклад документів

Дозволяємо будь-які юридичні пороси, що виникають у наших клієнтів. Проводимо переклад документів будь-якої складності в найкоротший термін.

Технічний переклад

Технічний переклад на даний час є одним із найбільш затребуваних. Це з величезним обсягом технічної інформації, яку щодня потрібно перекласти мовою замовника.

У нашому бюро технічного перекладу працюють перекладачі з великим стажем технічного перекладу у різних сферах виробництва, що забезпечує чіткий компетентний переклад у будь-якій технічній сфері.

Для покращення якості перекладу іноді ми залучаємо діючих фахівців у цій галузі, завдяки яким дотримуємось предметної лексики. Наш переклад завжди відповідає суворим стандартам технічного перекладу.

Бюро технічного переказу в Одесі виконує

Професійно зроблений технічний переклад-гарантія правильної та довгострокової експлуатації обладнання, а також дотримання всіх технологічних норм та процесів, для яких важливі навіть найменші нюанси.

Щодня до нас звертаються нові клієнти, які згодом стають постійними!

Наші досвідчені фахівці на сьогоднішній день працюють з перекладами на всі мови. Це забезпечує «Департаменту перекладів» високу конкурентоспроможність над ринком перекладів.

Ми працюємо з усіма форматами файлів, різними носіями інформації, перекладаємо будь-який вид тексту, починаючи від свідоцтва про народження, та, закінчуючи складною медичною чи технічною документацією. Наші фахівці працюють з кресленнями, різними проектами, технічними паспортами, довідками та багатьма іншими текстовими джерелами.

Якщо Ви шукаєте бюро перекладів на німецьку, англійську, польську, французька, латиська, грузинська, чеська та інші мови, тоді Вам саме до нас!

Ми виконуємо замовлення в чітко вказані терміни і ніколи не змусимо чекати нашого клієнта. Досвідчені нотаріуси завжди юридично правильно оформлять необхідні Вам документи. Саме ці та інші якості допомагають нашому бюро перекладів залишатиметься лідером на даному ринку послуг.

Вартість наших послуг

Цінова політика в нашому «Департаменті перекладів» дуже демократична і безпосередньо залежить від типу документа, що перекладається.Зауважте, що на сайті представлена послуга калькулятора, тому Ви завжди можете самостійно прорахувати приблизну вартість необхідного перекладу.Ціни в нашому бюро перекладів доступні для кожного. Ми працюємо якісно, виконуємо замовлення у заявлені терміни, робимо так, щоб клієнту не довелося переробляти виконану нами роботу. Саме завдяки цьому багато наших клієнтів приходять до нас вдруге і стають постійними. Наш «Департамент перекладів» рекомендують знайомим, партнерам по бізнесу, друзям саме завдяки якості послуг та цінової політики.Якщо Вам терміново потрібні перекладацькі послуги, звертайтесь до нашого Бюро перекладів. Ми працюємо понад 15 років, маємо багатий досвід, кваліфікованих співробітників, тому гарантуємо якісний переклад у найкоротші терміни.

Бюро перекладів - "Департамент перекладів"

Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію, пов’язану з перекладом текстів, документів, договорів, фінансової звітності та інших видів документації. А також на сторінці нашого Бюро перекладів Ви зможете дізнатися про додаткові послуги, які ми надаємо.

Наші співробітники перекладають усі мови світу, працюють із всілякими текстами. У бюро працюють перекладачі, що спеціалізуються на вузькопрофільних напрямках (медичний переклад, технічний, IT-переклад та інші).

Найближче бюро перекладів – Департамент перекладів

У разі необхідності перекласти документ, нотаріально завірити переклад, або будь-якої іншої послуги, ми завжди шукаємо бюро перекладів поряд з будинком. Це зручно, швидко та доступно. Таким чином, ми заощаджуємо наш дорогоцінний час. Саме для економії Вашого часу, з нами можна зв’язатися онлайн, відправити пакет документів поштою або іншим зручним для Вас способом. Наші співробітники у зручний термін переведуть Ваш пакет документів або текст, а Вам потрібно буде лише забрати готовий переклад.

Наше бюро перекладів знаходиться у самому центрі Одеси, на вулиці Катерининській 21, офіс 34. Ви завжди можете під’їхати до нашого офісу для обговорення деталей перекладу, уточнення вартості та термінів. Наші співробітники із задоволенням дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, розкажуть перелік послуг, що надаються, допоможуть порадою з оформлення документів.

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами