Набуття громадянства України

Якщо Ви громадянин іншої країни, або особа без громадянства, але хочете отримати громадянство України, звертайтесь до «Департаменту перекладів» в Одесі. Наші юристи ретельно вивчать усі Ваші документи, правильно оформлять необхідний пакет документів та знайдуть вихід із будь-якої ситуації. Їх завдання-економія Вашого часу, сил та грошових ресурсів.

Вартість цієї послуги розраховується в індивідуальному порядку, т.к. кожен окремий випадок по-своєму унікальний. Чекаємо на Вас у нас в офісі, де Ви зможете отримати консультацію досвідченого юриста, який у свою чергу прорахує вартість отримання громадянства конкретно у Вашому випадку.

Набуття громадянства України

Процес набуття громадянства України регулюється законом та вимагає дотримання всіх нюансів та формальностей.

Почнемо з того, що не кожен іноземний громадянин має право отримати громадянство України.

Існує ряд факторів, за яких Ви можете отримати громадянство:
Кожен пакет документів унікальний. І від його правильного оформлення безпосередньо залежить, чи буде відповідь позитивною, чи Ви отримаєте відмову.

Способи набуття громадянства

Відповідно до законодавства України, є кілька способів набуття громадянства:

Різниця між цими способами полягає у оформленні пакета документів, а також у термінах розгляду Вашого випадку. Оскільки громадянство надається Указом Президента, то час очікування сягає 1,5 років. Процес довгий та складний. Проте досвід наших юристів та знання всіх тонкощів законодавства України дозволяє суттєво скоротити терміни очікування за рахунок правильного оформлення пакету документів. Наші клієнти суттєво економлять свій час, сили та гроші.

Прискорений спосіб набуття громадянства відноситься до тих, хто народився на території України до 1991 року, а також до тих, хто проживав на території України до 1991 року, включаючи найближчих родичів (мама, тато, бабуся, дідусь, діти тощо). ). В цьому випадку будуть потрібні документи, що підтверджують це: свідоцтво про народження, прописка та інші).

Список документів, необхідних для набуття громадянства України:

Крім цих документів, Вам можуть знадобитися:

Процес оформлення документів для набуття громадянства України потребує юридичних знань та досвіду.

Якщо Ви хочете заощадити Ваші сили та час – довірте збір документів професіоналам. У «Департаменті перекладів» в Одесі досвідчені юристи займаються оформленням документів для громадянства понад 18 років. При необхідності Ви можете оформити довіреність на наших фахівців, щоб вони могли представляти Ваші інтереси у всіх державних органах.

Спрощене здобуття громадянства

На сьогоднішній день існує спрощена процедура набуття громадянства. Головною перевагою є те, що процес оформлення документів відбувається у Міграційній службі України, а не на засіданні Президента (що проводиться 1-2 рази на рік). Якщо всі Ваші документи оформлені правильно, Громадянство Ви зможете отримати за 1-4 місяці.

Громадянство у спрощеному порядку можуть отримати:

Для підтвердження факту народження та/або проживання на території України в цей період Вам знадобиться подати документи, що свідчать про факт народження, проживання на території України, а якщо це стосується найближчих родичів, то додатково потрібно буде довести факт спорідненості.

При спрощеному отриманні громадянства Вам можуть знадобитися:

Найчастіше багато документів бувають загублені. У цьому випадку Вам доведеться робити запити до архівів та інших державних органів.

Збір документів – процес витратний за часом та трудомісткий. Юристи «Департаменту перекладів» нададуть допомогу у зборі всіх документів, правильно оформлять запити до архіву та отримають необхідні документи у найкоротші терміни.

Громадянство України дає можливість:

Звернувшись до нашого юридичного відділу, Ви отримуєте:

Результат - Ви отримуєте громадянство у найкоротші терміни та заощаджуєте Ваш час.

Будемо раді обговорити всі деталі та можливі складнощі, пов'язані з оформленням громадянства України у затишній обстановці нашого офісу, що знаходиться у самому центрі Одеси, за адресою вул. Катерининська 21.

Юридичний відділ «Департаменту перекладів» надає комплекс послуг з набуття громадянства починаючи від професійної консультації, закінчуючи супроводом клієнта у разі потреби.

За додатковою інформацією звертайтесь за нашими контактними телефонами, e-mail, або приїжджайте до нашого офісу за адресою вул. Катерининська 21 у самому центрі Одеси.

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами