Легалізація документів

«Департамент перекладів» в Одесі допоможе Вам з легалізацією будь-яких видів документів та його особливостей від міністерств та консульств, що знаходяться на території нашої країни.

Ми здійснюємо консульську легалізацію у всіх консульствах України, робимо нотаріальне засвідчення та апостилюємо документи. Наш досвідчений юрист проконсультує Вас у разі, якщо у Вас виникнуть питання, пов'язані із запевненням певного документа. Ми надаємо послуги у цій сфері понад 15 років, виконуємо всі види перекладів та їх легалізацію якісно та швидко у зручні для Вас терміни.

Переклад та легалізація документів в Одесі

В Україні та за її межами попит на переклад та легалізацію документів зростає з кожним днем. Це з розвитком міжнародних відносин, розвитком бізнесу, налагодженням зв’язків із іноземними партнерами, і навіть з міграцією населення. Сьогодні практично будь-який документ чи довідка потребує юридичного засвідчення.

Легалізація є певною офіційною процедурою, яка наділяє документ юридичною силою на території країни, де його буде надано. Ця процедура включає засвідчення документа або довідки певними печатками, що підтверджують справжність документа, а також підписами уповноважених осіб. Слід зазначити, що будь-який документ має юридичну силу лише на території тієї країни чи держави, де він був виданий, а при виїзді за кордон його необхідно буде легалізувати.

При виїзді за кордон на навчання, постійне місце проживання, роботу або з іншої причини, Вам обов’язково знадобиться переклад основного пакету документів, який включає в себе свідоцтво про народження, паспорт, документ, що підтверджує рівень Вашої освіти, довідку про несудимість і т.д. Кожен із них необхідно завірити юридично. У нашому бюро фахівці переведуть всі необхідні документи, а також нададуть послугу легалізації будь-яких документів. Наші співробітники не просто перекладають текст, а й завжди допомагають з правильним оформленням різних видів анкет та документів.

Види легалізації

Існує два види легалізації документів:

Штамп Апостиль або Апостилювання – альтернатива консульської легалізації, а іншими словами її спрощений варіант . Він має юридичну силу у країнах, учасниках Гаазької конвенції 1961 року. Буває двох видів: одинарний та подвійний. На сьогоднішній день низка країн уклала угоду про можливість онлайн апостилювання документів за допомогою мережі Інтернет та QR-кодів.

Консульська легалізація документівцей вид значно складніший , і потрібний в основному з метою пред’явлення документів до Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ. Її можна провести або за іноземного консульства, або за посольства. Проте, здебільшого чекати доводиться довго. Це може суттєво вплинути на Ваш бізнес, позбавити Вас контракту, не встигнути з поданням документів до іноземного ВНЗ, або викликати інші несприятливі наслідки.

«Департамент перекладів» в Одесі здійснює обидва види легалізації у мінімальні терміни. Це дозволяє істотно скоротити час на оформлення пакета документів для надання їх за кордоном. Ви зможете вільно використовувати диплом про освіту в країні, де хочете працевлаштуватись, укладати будь-які види угод, вступити до вищого навчального закладу, а всі Ваші перекладені документи матимуть повну юридичну силу.

Наше бюро перекладів в Одесі в найкоротший термін здійснює:

На сьогоднішній день ми співпрацюємо з найкращими юристами, здійснюємо усний та письмовий переклад на всі мови, надаємо послуги з легалізації різних видів документів, допомагаємо з отриманням необхідних Вам довідок та консультуємо клієнтів у юридичних питаннях. А також завжди готові подати Вам всі необхідні документи та сертифікати, які дають право нашому «Департаменту перекладів» здійснювати ці види послуг.

До послуги легалізації слід підходити дуже серйозно, і звертати увагу попри всі тонкощі і нюанси, т.к. кожен документ має на увазі певний вид легалізації. Тому цей процес варто довірити професіоналам. «Департамент перекладів» в Одесі надає цю послугу понад 15 років. Ми маємо багатий досвід і легалізуємо всі види документів.

Легалізація документів у МЗС (Міністерство закордонних справ) України

Одна з найпоширеніших видів легалізації на сьогоднішній день. Це з тим, що вона охоплює основні види документів, які необхідні виїзду зарубіжних країн на постійне місце проживання, виїзду навчання, роботу та інших.

Легалізація в МЗС необхідна для:

«Департамент перекладів» надає послуги легалізації всіх перерахованих вище документів, а в разі потреби може надати допомогу в їх отриманні .

При зверненні до Міграційної служби України для отримання закордонного паспорта, отримання громадянства України, реєстрації або зняття з реєстрації за місцем проживання та з інших питань Вам необхідно буде легалізувати їх у МЗС України.

Довідка про несудимість є ще одним документом, який потрібний для виїзду за кордон на постійне місце проживання та працевлаштування. Це пов’язано зі зростанням злочинності по всьому світу та гарантією для держави, що Ви не ховаєтеся від правосуддя на їх території. Для неї також потрібна легалізація в МЗС .

Наше бюро перекладів в Одесі здійснює переклад усіх документів, допомагає з їхньою легалізацією та правильним оформленням. Кожне замовлення обговорюється індивідуально, ми враховуємо всі нюанси та тимчасові обмеження.

Легалізація документів у Міністерстві Юстиції

Одним із міністерств, які здійснюють легалізацію, є Міністерство юстиції (МінЮст). Якщо Вам необхідно підтвердити законність та справжність документів, виданих нотаріусом на території України, Вам обов’язково буде потрібно легалізація цих документів у Департаменті нотаріату та реєстрації адвокатських об’єднань при Міністерстві Юстиції України.

«Департамент перекладів» в Одесі надає послуги з перекладу різних видів юридичних документів, допомагає у їх отриманні, а також надає послуги з їхньої легалізації у Міністерстві Юстиції України та всіх обласних та районних управліннях. Наш юрист завжди проконсультує Вас у цій галузі, і за потреби допоможе з оформленням документів.

Легалізація та переклад – один із найважливіших процесів у підготовці будь-якого пакету документів. Будь-яка помилка може призвести до серйозних наслідків. Ми працюємо у цій сфері понад 15 років та співпрацюємо з багатьма клієнтами на постійній основі. Наш «Департамент перекладів» надає послуги громадянам, які перебувають за кордоном , допомагає з отриманням різних документів, їх перекладом та консульською легалізацією . А також надає послуги апостилювання документів та інші. Ми гарантуємо високу якість за прийнятними цінами.

Легалізація у Міністерстві Охорони здоров'я

Наше Бюро перекладів легалізує лікарняні листи , медичні довідки , а також висновки лікарів . Ми завжди допоможемо з легалізацією подібних видів довідок та висновків, а за необхідності здійснимо їхній переклад будь-якою мовою.

Легалізація у Міністерстві Освіти

Міністерство освіти та науки України також легалізує всі офіційні документи, видані навчальними закладами, установами та організаціями, що працюють на державній основі. Легалізуються такі документи, як:

Якщо Ви вирішили вступити до іноземного ВУЗу, отримати роботу за кордоном або виїхати на постійне місце проживання в іншу країну, Вам обов’язково необхідно підготувати перелічені вище документи.

Наше бюро перекладів надає послугу легалізації всіх загальноосвітніх документів державного зразка, а також надає допомогу у отриманні їх у відповідних інстанціях.

Пам'ятайте, легалізація та якісний переклад - один із найважливіших процесів у підготовці будь-якого пакету документів. Звернувшись до «Департаменту перекладів» в Одесі Ви позбавите себе черг, збору «тисячі підписів та папірців», а Ваш пакет документів буде зібрано на найвищому рівні. Ми зберемо його за Вас, переведемо та легалізуємо у найкоротші терміни.

За додатковою інформацією звертайтесь за нашими контактними телефонами, вказаними на нашому сайті, або приїжджайте до нашого офісу за адресою: вул. Катерининська 21. Ми знаходимося у самому серці Одеси.

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами