Реєстрація торгової марки

Як оформити торгову марку?

Завдяки стрімкому розвитку бізнесу в Україні та за її межами щодня збільшується попит на реєстрацію торгової марки (бренду, логотипу).

На сьогоднішній день власники фірм, які виробляють різні товари або надають певний спектр послуг, особливу увагу приділяють створенню власного бренду. Їх маркетингові відділи розробляють та створюють логотипи, слогани, різні рекламні кампанії, які роблять їхню фірму відомою та унікальною. Це найскладніша робота, яка потребує вкладень як інтелектуальних, і фінансових. Якісно розроблений бренд - це Ваша індивідуальність та неповторність.

Однак разом позитивними аспектами з'являються і негативні – з'являються фірми, які виробляють чи продають свою продукцію під Вашим брендом, використовують Ваші слогани та логотипи.

Як захистити свій бренд (торговий знак)? Необхідно одержати законне право на його використання.

Торгові марки бувають наступних видів

При реєстрації ТМ також існує низка обмежень: ряд слів, термінів та загальноприйнятих позначень, які забороняється використовувати під час створення торгової марки.
Створюючи власну торгову марку, зверніть особливу увагу на обмеження та винятки, передбачені законодавством України.
Реєстрація товарної марки дає Вам унікальне законне право використовувати Ваш товарний знак, і ніхто, крім Вас, не має права виробляти товари під цією ТМ. На практиці існують випадки, коли власник незареєстрованого бренду виробляє товар або надає послуги під цим «ім’ям» вже не перший рік, а коли вирішує його офіційно зареєструвати, то стикається з тим, що хтось (найчастіше конкурент) уже подав заявку на реєстрацію цього бренду від свого імені. Саме тому слід якнайшвидше зареєструвати свою торгову марку. У цьому випадку Ви матимете абсолютно законні підстави для подання позову до суду за використання вашої ТМ.
Зверніть увагу! Отримання домену «ua» можливе ТІЛЬКИ після реєстрації торгової марки!

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість

При реєстрації торгової марки слід чітко визначити класи Вашої ТМ згідно з МКТУ (Міжнародною Класифікацією Товарів та Послуг).

Класифікація товарів:

Класифікація послуг:

Перед поданням документів на реєстрацію ТМ, обов’язково ретельно вивчіть класифікацію товаром та послуг та оберіть саме ті пункти, які відображають діяльність вашої компанії.

Важливо: кожен наступний клас оплачується окремо.

Юридичний відділ «Департаменту перекладів» в Одесі надає повний комплекс послуг з реєстрації торгової марки (товарного знаку) в Україні:

Оформлення торгової марки – процес серйозний та непростий. Він складається з наступних етапів:

Попередня перевірка торгової марки. На цьому етапі вивчається «унікальність» товарної марки, а також перевіряється, чи не було подання заяви чи реєстрації цієї Торгової марки іншою особою. Чи існують зареєстровані ТМ схожі на Вашу і т.д. Етап дуже важливий, т.к. дає можливість проаналізувати шанси на успіх реєстрації, а у разі потреби максимально доопрацювати ТМ згідно з отриманими результатами.

Подання заявки на реєстрацію до Патентного Відомства. Якщо перший етап завершився успішно, або Ви доопрацювали Ваш товарний знак, то на етапі подання заявки у клієнта на руках повинен знаходитись повний пакет документів, необхідних для реєстрації ТМ, а також потрібно сплатити всі мита та збори та підготувати усі виписки та чеки.

Отримання свідоцтва. Один із найприємніших етапів. Після розгляду комісією Вашої заявки на реєстрацію ТМ Вам видається свідоцтво про реєстрацію торгової марки. Саме він є підтвердженням Ваших законних прав на використання ТМ.

Свідоцтво видається терміном на 10 років та діє на території України. Далі можливе продовження реєстрації.

«Департамент переказів» в Одесі надає послуги з продовження реєстрації Марки, а також консультує з питань ліцензування, передачі прав, оподаткування ТМ тощо.

Виходячи з усього вищевикладеного, випливає висновок про те, що вартість реєстрації Торгової Марки розраховується в індивідуальному порядку і вимагає ретельного вивчення всіх деталей.

На території України існує певний порядок реєстрації торгових марок:

У цьому випадку Ви у прискорені терміни отримуєте законне та унікальне право: на використання Вашої торгової марки, на продаж ТМ, на отримання домену UA.

Торгова марка та її реєстрація на території України відкриває перед Вами ексклюзивні можливості та перспективи у сфері виробництва, продажу та/або надання послуг.

Наявність власного товарного знака викликає довіру споживача. Торгова марка робить Ваш продукт упізнаваним, відрізняє та виділяє його серед аналогічних товарів. І викликає інтерес та робить Ваш продукт унікальним.

Важливо! Будь-яка торгова марка, зареєстрована на території України, охороняється лише державою України.

На сьогоднішній день неможливо визначити єдину фіксовану вартість реєстрації торгової марки в Україні. Це пов’язано з тим, кожен випадок по-своєму унікальний. Види, класи та інші нюанси вимагають різних документів, підписів і т.д.

Ми чекаємо на Вас в офісі «Департаменту перекладів» за адресою вул. Катерининская 21, де Ви зможете обговорити всі деталі та подробиці реєстрації Вашого бренду з нашими юристами, а також дізнатися про вартість даної процедури конкретно у Вашому випадку.

Міжнародна реєстрація торгової марки

Якщо Ваш бізнес передбачає співробітництво та експорт товарів за межі нашої держави, слід подумати про міжнародну реєстрацію торгової марки. Цей вид реєстрації ТМ відкриває перед її власником можливість провадження діяльності на території інших країн на абсолютно законних підставах.

Міжнародна реєстрація торгової марки може бути здійснена двома шляхами:

Якщо Вам потрібно зареєструвати торговий знак на території однієї чи кількох держав, Ви можете обрати перший шлях.

Якщо Ваш бізнес передбачає ведення бізнесу на території великої кількості країн, то Вам однозначно краще подати заявку на міжнародну реєстрацію Торгової марки.

Мадридська система дозволяє зареєструвати Вашу ТМ на території 97 країн одночасно єдиною заявкою.

Варто зазначити, що подання заявки на міжнародну реєстрацію – процес, що вимагає максимальної точності та правильного заповнення кожного документа. Найменша помилка, неправильно проставлена пунктуація тощо. може призвести до відмови у реєстрації.

Щоб уникнути небажаних наслідків у вигляді відмови, довірити оформлення документів слід професіоналам.

Спеціалісти юридичного відділу «Департаменту перекладів» в Одесі понад 10 років займаються реєстрацією торгових марок на території України та за її межами. Багатий досвід в оформленні документів, дотримання всіх вимог та нюансів практично зводить нанівець показник відмов у реєстрації.

Багато наших клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі.

"Департамент перекладів" в Одесі надає послуги з продовження реєстрації Марки, а також консультує з питань ліцензування, продовження, передачі прав, оподаткування ТМ тощо.

Чекаємо на Вас у нашому офісі, де ми в затишній обстановці обговоримо всі деталі реєстрації торгової марки, бренду, знаку на території України та за її межами.

Довіряйте реєстрацію ТМ професіоналам!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами