Письмовий переклад

Якісний письмовий переклад та його особливості

Вам терміново потрібно перекласти текст, документ, довідку чи інший вид документа, проте Ви неодноразово стикалися із проблемою неякісних послуг у цій сфері? Тоді Вам однозначно варто звернутись до «Департаменту перекладів» в Одесі.

«Департамент перекладів» - Ми працюємо у цій сфері понад 15 років

Всі наші співробітники – це дипломовані фахівці з великим стажем та неймовірним багаторічним досвідом роботи.Письмові переклади бувають різної тематичної спрямованості та потребують особливого підходу. Передача всіх мовних аспектів, специфічної лексики, чітке дотримання термінології та, як наслідок, новий текст іншою мовою, що передає повністю всю інформацію, смислове навантаження та стиль. У сучасному світі не багато хто справляється з цим завданням.
Наше бюро перекладів надає такі послуги перекладу тексту:

Враховуючи специфіку перекладу і ту відповідальність, яку несе наш фахівець при перекладі (це може бути переклад інструкції до лікарських препаратів, складний юридичний переклад, правила експлуатації небезпечного обладнання тощо) багато наших співробітників мають другу освіту у певній сфері. Це дає їм величезну перевагу при письмовому перекладі складних вузькопрофільних текстів і є запорукою Вашого якісного перекладу. Також ми здійснюємо послугу переведення з аудіо та відео в письмовий текст, що дуже затребуване у даному сегменті ринку.

Унікальна цінова політика, чітке дотримання всіх прохань та побажань клієнта та виконання якісного перекладу навіть раніше вказаних термінів – ось наші головні переваги.

Багато хто з нас стикається з проблемою якісного перекладу того чи іншого документа. Пропозицій у даному сегменті ринку величезна кількість, але краще це довірити професіоналам.

Вартість письмового перекладу

Ціна на письмовий переклад безпосередньо залежить від того, що хоче отримати клієнт у результаті:

Усі нюанси ми обговорюємо в індивідуальному порядку, уточнюємо усі деталі, а в результаті ви отримуєте професійний переклад у вказані терміни за ціною, яка Вас приємно здивує.

Ми завжди раді допомогти з розрахунком вартості письмового перекладу як онлайн, так і по телефону. А у нашому офісі на вул. Катерининська 21, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, та в затишній обстановці обговоримо деталі, пов’язані з Вашим замовленням.

Письмовий перекладач

Якщо у Вас є незвичайний текст, титри, складні інструкції, описи, відео або аудіо запис , інформацію на якій треба перекласти в письмовому форматі, звертайтесь до «Департаменту перекладів» в Одесі. Протягом понад 15+ років ми працюємо з величезною різноманітністю джерел та здійснюємо переклади на всі мови.

Вихідний текст або запис ми приймаємо на будь-якому зручному для Вас інформаційному носії , у будь-якому форматі, як електронною поштою, так і кур’єрською доставкою. Далі наші фахівці вивчають джерело, обговорюють подробиці перекладу, а також терміни виконання замовлення та одразу приступають до роботи.

У списку послуг, що надаються, присутні такі послуги як перекладач глаголиці, переклади на рідкісні мови, переклад сайтів, субтитрів, переклад клинопису та інші.

Саме завдяки широкому спектру послуг та постійному саморозвитку, ми гарантуємо неперевершену якість письмового перекладу в найкоротші терміни. Співпраця на постійній основі з 10 з 10 клієнтів є незаперечним показником якості послуг, що надаються нами.

Письмовий переклад англійською та десятки інших мов!

Послуга письмового перекладу англійською є однією з найбільш затребуваних на сьогодні. Це з тим, більшість документації у світі ведеться англійською мовою.

Якщо Ви хочете бути впевнені як переклад, його бездоганне оформлення та дотримання всіх правил і норм перекладу, то Вам в «Департамент перекладів» в Одесі.

Ми дотримуємося всіх міжнародних вимог до перекладів , працюємо в максимально стислий термін, і гарантуємо найвищий рівень послуг. Будь-який переклад документа чи тексту здійснюється кваліфікованим фахівцем та підтверджується печаткою бюро.

Ви забудете про проблеми з перекладами, які бажають кращого, а отримаєте професійну послугу за відповідною ціною.

Письмовий переклад з російської на англійську або з англійської на російську, ми виконаємо будь-який в найкомфортніші для Вас терміни.

Якісно перекладений документ чи договір – основа Вашої впевненості у тому, що пакет документів у повному порядку.

Усний та письмовий переклад

Від якості перекладу залежить Ваш успіх у переговорах, ділових листуваннях, у веденні бізнесу з іноземними компаніями. Правильно зібраний пакет документів – відсутність проблем при виїзді за кордон. Професійний перекладач – це Ваша права рука під час переговорів, і саме від нього залежатиме підсумок зустрічі.

Замислювалися, чому до одних перекладачів повертаються, а інші клієнти не мають зовсім.

Приклад: До нас звернулася клієнтка, яка у трьох свідоцтвах про народження дітей прізвища була написана по-різному. Одне прізвище було навіть філігранно перекладено українською мовою. Переклад робили лише у фірмі. Ми виправили цю грубу помилку (за міжнародними правилами перекладу власні імена, прізвища, назви річок, озер, міст і т.д. транскрибуються). Тепер це наша постійна клієнтка вже понад 4 роки.

У нас Ви отримуєте послуги усного та письмового перекладу найвищої якості від професіоналів із багаторічним досвідом. Наші співробітники супроводжують Вас на ділову зустріч, будуть поряд на переговорах, а також переведуть документ чи текст будь-якої складності.

Письмовий та усний переклад – наша робота, і ми робимо її із задоволенням.

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами

Увага! Оберіть мову сайту!

Связаться с менеджером

Либо заполните форму, и наш менеджер свяжется с Вами