Медичний переклад

Послуга «медичний переклад», яку надає “Департамент перекладів», включає в себе, як переклади текстів за темами: медицина, фармацевтика, ветеринарія, так і письмові переклади з суміжної тематики: хімія, біологія, біотехнології, біохімія, фармакологія, екологія, косметологія, спорт і т. п.

Нижче наведено перелік документації, який найчастіше замовляють в нашому бюро перекладів:

  • Переклад медичної документації – це амбулаторні карти, епікризи, результати обстежень, медичні довідки, лікарняні листи, протоколи операцій, страхові поліси, документація до сучасного обладнання та інструментарію, інструкції по експлуатації, специфікації, сертифікати, косметичні каталоги і т. п.
  • Переклад фармацевтичної документації – це реєстраційне досьє лікарських препаратів, інструкції із застосування, нормативні документи по контролю якості лікарських препаратів, сертифікати фармацевтичних продуктів, документація з клінічних досліджень і випробувань і т. п.
  • У нас накопичений великий досвід в галузі перекладу сайтів медичного, стоматологічного, косметологічного, фармацевтичного та ветеринарного профілю (а також сайтів суміжної тематики).

Замовити послугу