Переклад документів

Професійний переклад Вашого документа – це відсутність проблем з ним в майбутньому.
«Департамент перекладів» - переклад документів в найкоротші терміни дипломованими спеціалістами

Наші співробітники здійснюють переклад різної складності і на всі мови. Ми працюємо як з простими документами, так і зі складною спеціалізованою літературою. Документи, перекладені в нашому бюро, завжди можна засвідчити нотаріально, внутрішньої печаткою, або поставити штамп «Апостиль».

 • Історії хвороби
 • Медичні довідки та призначення
 • Сайтів і статтей
 • Судові справи
 • Переклад довідки про несудимість
 • Транскрибація (озвучений текст перевести в надрукований)
 • Об'ємні тексти на будь-яку тематику
 • і багато іншого...
Багато хто з нас стикаються з проблемою якісного перекладу того чи іншого документа. Пропозицій в даному сегменті ринку величезна кількість, але краще це довірити професіоналам.

Щоб наші клієнти могли приблизно оцінити вартість послуг, на  нашому сайті присутній «Калькулятор»

З його допомогою кожен може приблизно розрахувати ціну перекладу.

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість перекладу

Подзвонити WhatsApp Viber Telegram

Вартість перекладу і калькулятор

Зіткнувшись з необхідністю що-небудь перевести, замовник часто задається питанням: « Скільки буде коштувати переклад необхідного пакета документів або тексту?»

Вартість перекладу документів різна. Це залежить в першу чергу від типу документа. Переклад паспорта, свідоцтва про шлюб, довідки про несудимість, свідоцтва про народження та інших подібних документів буде коштувати дешевше, ніж переклад складної технічної літератури, медичних статей, і інший спеціалізованої літератури, де потрібно поглиблене вивчення матеріалу. Також ціна залежить від термінів, що вказуються клієнтом і від додаткових послуг (нотаріальне засвідчення, штамп «Апостиль» та інші). За допомогою калькулятора, ви зможете розрахувати приблизну ціну необхідного перекладу, але додатково завжди слід обговорити це з нашими співробітниками.

Якщо Ви хочете якісно і недорого перевести Ваші документи, розрахуйте вартість на нашому калькуляторі, і додатково зв'яжіться з нами по телефону, на нашому сайті або зверніться особисто.

«Департамент перекладів» в Одесі це професійний переклад документів будь-якої складності, в різні терміни за прийнятними цінами.

01
Заказ
02
Переклад
03
Засвідчення
04
Готово!

Де зробити переклад документів?

У сучасному світі послуга перекладу дуже затребувана. Це пов'язано з веденням бізнесу з різними   Європейськими країнами, виїзду наших громадян на роботу і навчання за кордон, а також переїзду на постійне місце проживання. Все це вимагає перекладу основних документів на мову країни, куди Ви відправляєтеся.

Попит завжди породжує пропозицію. На ринку України з'явилася величезна кількість різних центрів і бюро перекладів. Однак, не у всіх з них є ліцензії, досвід і кваліфіковані спеціалісти.

При замовленні перекладу документів, клієнт завжди повинен звертати увагу на ці фактори. Він може попросити надати відповідні ліцензії та сертифікати, щоб упевнитися в тому, що надається послуга перекладу буде виконана професійно. У нашому центрі перекладів працюють сертифіковані фахівці найвищого рівня з величезним досвідом роботи. Ми надаємо послуги перекладу документів на всі мови, в найкоротші строки і гарантуємо високу якість перекладу, як усного, так і письмового.

 «Департамент перекладів» в Одесі - лідер в даному сегменті ринку послуг. Наші замовники– це фізичні та юридичні особи, а також державні установи, з якими ми співпрацюємо на постійній основі.

Ви шукаєте, де роблять переклад будь-якої складності?Ми готові запропонувати вам свої послуги. При замовленні великого обсягу документації діють приємні знижки. Ви можете зв'язатися з нами онлайн, в телефонному режимі, а також під'їхати до нас в офіс. Найближчий переклад - це той, який ви можете здійснити, не виходячи з дому. Зв'яжіться з нами, і відправте нам пакет документів поштою.

Ми надаємо різні послуги перекладу документів

01 Письмовий переклад
02 Усний переклад
03 Переклади на всі мови
04 Переклад основних документів і їх правильне оформлення для виїзду на роботу / навчання / проживання за кордон;
05 Складні технічні переклади
06 Літературні переклади
07 Засвідчуємо перекладені документи нотаріально або проставляємо штамп «Апостиль»;

Потрібно зробити професійний переклад документів? – тоді Вам однозначно в наш центр перекладів! Ваші документи переведе спеціаліст у встановлені строки.

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість перекладу

Чим найчастіше цікавляться наші клієнти, що замовляють послугу "Переклад документів"?

Це тільки мала частина послуг, які надає "Департамент Перекладів". Ми вирішуємо ці та багато інших питань пов’язаних з вашими документами.
 • Переклади з іноземних мов (усні і письмові). Наші перекладачі працюють з текстами будь-якої складності практично на всіх мовах. Це може бути як художня література, так і складний технічний переклад. Всі наші співробітники є дипломованими спеціалістами. Ми надаємо і спеціалістів усного перекладу.
 • Уставні документи. При веденні бізнесу з іноземними інвесторами або компаніями виникає необхідність перекладу уставного пакету документів. Ми надаємо дану послугу і засвідчуємо все нотаріально. Правильно оформлений переклад уставного пакету документів - запорука успішної співпраці і ведення бізнесу з іноземними компаніями.
 • Переклад іноземних документів. Здійснюється в найкоротші терміни і з дотриманням всіх норм оформлення документів. При необхідності засвідчується нотаріально.
 • Переклад фінансових документів. Наші фахівці мають багатий досвід в роботі з фінансовою документацією будь-якої складності. Чіткість, структурований підхід і конфіденційність гарантовані замовнику.
 • Переклад на чеську мову для посольства. При наданні послуги перекладу для посольства існує певний алгоритм. Посольство розглядає не всі переклади, а тільки правильно оформлені. За роки роботи, ми напрацювали правила оформлення документів для різних посольств. Результат: Ви не зіткнетеся з проблемами при подачі документів.
 • Переклад великих документів. Даний вид перекладу досить об’ємний і вимагає час. Наші співробітники працюють з такими документами.
 • Переклад ділової документації. Ведення бізнесу з закордонними партнерами передбачає постійний переклад ділової документації. Багато наших клієнтів працюють з нами на постійній основі за даним типом перекладу.
 • Письмові переклади. Даний тип здійснюється швидко, якісно і у встановлені строки. Ми працюємо і по пошті.
 • Професійні переклади. Щоб здійснити дану послугу, перекладачі вивчають сферу перекладу, щоб максимально чітко і правильно перевести інформацію. Ми робимо технічний, медичний та інші види професійних перекладів.
 • Легалізація перекладу. Це процедура надання документу юридичної сили. Потрібно для країн, що не підписали Гаазьку конвенцію. Для країн, які підписали Гаазьку Конвенцію, проставляється штамп «Апостиль».

24257

Задоволених клієнтів

36862

Перекладів

13991

Апостилювання

1527

Послуги Адвоката

2462

Послуги Юриста

452

Закінчили наші Курси

Ми упорядковуємо Ваші документи

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових робіт і багато іншого!

Апостиль, адвокат і нотаріальне завірення.