Нотаріальне засвідчення

Довірте переклад своїх документів професіоналам і отримаєте якісний результат, адже Вам доведеться надавати їх різним органам влади, які не закривають очі на помилки.

Нотаріально засвідчений переклад

Що таке нотаріальний переклад? Навіщо потрібно засвідчити переклад у нотаріуса і скільки це буде коштувати? Практично кожен, хто стикався з необхідністю перекладів важливих документів, задавався цими або подібними питаннями.

Нотаріальний переклад - це особливий вид перекладу, в якому нотаріус засвідчує переклад своєю власною печаткою, підтверджуючи автентичність відбитку печатки перекладача. Даний вид перекладу здійснюється тільки кваліфікованим фахівцем.

Слід пам'ятати, що печатка нотаріуса підтверджує автентичність відбитку печатки перекладача, але не правильності перекладу. Саме тому при засвідченні в бюро перекладів в Україні, в Одесі зокрема, завжди слід звернути увагу на досвід, кваліфікацію і професіоналізм перекладачів.

Вартість послуг нотаріуса

Ціна на нотаріальне засвідчення перекладу (переклад документів з нотаріальним засвідченням) встановлюється в залежності від типу документа. Будь-який документ, наприклад :

Переклад свідоцтва про народження;
Переклад свідоцтва про шлюб;
Переклад довідки про несудимість

і інші типи документів, можуть бути використані, як офіційне джерело інформації або даних, тільки, якщо вони були засвідчені нотаріально .

Терміновий нотаріальний переклад в «Департамент перекладів»

Часові рамки стали обов'язковим пунктом практично скрізь. Це торкнулося і перекладів.

Кожен з нас в сучасному світі стикається з проблемою: "Терміново!"

Терміново, швидко, максимально якісно і в обов'язковому порядку це повинен бути переклад документів і засвідчення їх нотаріусом, і / або печаткою апостиля. Ось основні вимоги наших клієнтів. Наше бюро перекладів гарантує виконання цих умов.

Ми працюємо з кращими нотаріусами міста, здійснюємо гранично чіткий переклад. Саме тому, якщо Вам необхідний терміновий нотаріальний переклад - то Вам саме в Департамент перекладів.

Якщо Ви шукаєте нотаріальні переклади поруч з Вашим будинком, якщо у Вас немає часу добиратися на інший кінець міста - наше бюро перекладів - Ваш порятунок.
Ми приймаємо замовлення онлайн , консультуємо Вас як в телефонному, так і в текстовому режимі. Ви вибираєте зручний для Вас спосіб відправки необхідних документів, а ми перекладаємо їх в максимально зручні для Вас терміни. Наш нотаріус засвідчить всі перекладені документи. А також ми надаємо послугу апостилювання, термінового перекладу та інші.

З настанням ери інтернету нотаріальний переклад можна замовити не виходячи з дому!

Щоб наші клієнти могли приблизно оцінити вартість послуг, на   нашому сайті присутній «Калькулятор»

Ви вибираєте зручний для Вас спосіб передачі документів нашим співробітникам. Нотаріально засвідчений переклад в максимально короткі терміни!

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість нотаріального завірення

Подзвонити WhatsApp Viber Telegram

Будь-який переклад не має юридичної цінності, якщо він не буде засвідчений нотаріально

При перекладі будь-якого документа, слід уточнити, який саме вид засвідчення вимагає орган, що приймає . Також, слід пам'ятати, що переклад завжди краще здійснити на державну мову тієї країни, де він буде наданий.

Згідно зі статистикою, на сьогоднішній день, найбільш затребуваними типами документів в «Департаменті перекладів» є :

  • Нотаріальний переклад свідоцтва про народження
  • Нотаріальний переклад свідоцтва про шлюб
  • Нотаріальний переклад атестата
  • Нотаріальний переклад довідки про несудимість
  • Нотаріальний переклад свідоцтв народження дітей
  • Нотаріальний переклад свідоцтва про розірвання шлюбу

Наше бюро перекладів на ринку більше 15 років . Ми робимо як усний, так і письмовий переклади. Працюємо з усіма мовами. Багатий досвід роботи з документами дозволяє нам чітко і правильно перекладати документи будь-якої складності. У більшості випадків наші фахівці завжди допоможуть клієнту з питань, як саме слід засвідчити той чи інший документ, згідно з вимогами різних країн.

01
Замовлення
02
Переклад
03
Засвідчення
04
Готово!
 «Департамент перекладів» в Одесі - лідер в даному сегменті ринку послуг. Наші замовники – це фізичні та юридичні особи, а також державні установи, з якими ми співпрацюємо на постійній основі.

Нотаріальний переклад на англійську мову

Грунтуючись на досвіді нашого бюро перекладів, який складає більше 15 років в цій сфері, можна точно сказати, найпоширенішою мовою перекладу є англійська мова.

За нею йдуть і інші європейські мови, але переклад документів на англійську та їх нотаріальне засвідчення є найбільш затребуваним. Ми здійснюємо дану послугу максимально часто, також робимо різні види нотаріальних довіреностей на англійській мові. Наші фахівці чітко слідують встановленим правилам перекладу і його оформлення, тому ми впевнені, з цими документами у Вас не виникне жодних проблем в майбутньому.

Нотаріальний переклад з української мови на російську

Незважаючи на те, що в нашій країні існує певний відсоток російськомовних людей, вся офіційна документація повинна бути надана українською мовою.

Будь який нотаріальний переклад для наших державних органів має бути українською мовою. Однак, при наданні документів на території Російської федерації, і ряді інших країн, все офіційні документи вимагають перекладу на російську. Також, для ряду документів, можуть додатково знадобитися послуги нотаріуса і штамп Апостиль.

Наші фахівці здійснюють не тільки нотаріальний переклад документів з української мови на російську, а й такі переклади, як наприклад, нотаріально завірений переклад з грузинської на російську, і інші переклади .

Нотаріальний переклад документів на німецьку мову

За статистикою, в Україні, особливо в Києві, Одесі та ряді інших міст, особливим попитом користується переклад документів на німецьку мову. Він входить до п'ятірки найбільш затребуваних перекладів на ринку України. За бажанням клієнта «Департамент перекладів» здійснює як усний переклад, так і письмовий на німецьку мову. Весь пакет перекладених документів можна засвідчити нотаріально, поставити штамп апостиль.

Ми працюємо з будь-якими видами документів, від свідоцтва про народження, до складної технічної документації і важливих комерційних презентацій. Всі замовлення на переклад ретельно обговорюються з нашими співробітниками, а вартість обговорюється в індивідуальному порядку. Приблизні тарифи Ви можете прорахувати на онлайн калькуляторі на нашому сайті.

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну стоімоть апостилювання /h3>

Як тільки Ви зібрали повний пакет необхідних для перекладу документів, а також уточнили, як саме їх необхідно засвідчити, Ви можете відправити їх або по електронній пошті, або кур'єром або приїхати самі. Наші співробітники прорахують повну вартість перекладу, враховуючи тип засвідчення і терміни, в які необхідно його виконати.

Досвід показує, що Вам зручніше зробити один переклад основного документа (наприклад, паспорта або свідоцтва про народження) і вже його і його копії засвідчити нотаріально. Це пов'язано з тим, що Свідоцтво про народження - документ без терміну дії, і його переклад, відповідно теж. Паспорт теж має тривалий термін дії, тому нотаріально засвідчені копії документів виручять Вас не один раз!

Продумайте і складіть чіткий список документів, який Вам необхідно перекласти, а також проаналізуйте, де можуть знадобитися їх копії в подальшому! Задумайтеся про це зараз - і Ви позбавите себе від багатьох проблем з документами в майбутньому!

Фахівці нашого бюро, в Одесі, швидко і якісно переведуть документи, а наші нотаріуси запевнять всі переклади і копії необхідними печатками та штампами!

24257

Задоволених клієнтів

36862

Перекладів

13991

Апостилювання

1527

Послуги Адвоката

2462

Послуги Юриста

452

Закінчили наші Курси

Ми упорядковуємо Ваші документи

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових робіт і багато іншого!

Апостиль, адвокат і нотаріальне завірення.