Генеральний директор

Департамент перекладів

Ми надаємо повний спектр послуг в області перекладів, нотаріальних та юридичних послуг.

Дуже пишаюся тим, що «Френдел Груп» досягла великих успіхів і процвітання, незважаючи на короткий період часу її існування в великих містах України і Туреччини. Крім того, «Френдел Груп» і її команда домоглися величезного розвитку в усіх країнах, в яких вони перебували, знаходяться і здійснюють свою діяльність.
генеральний директор Калюжна Ірина Андріївна

Безумовно, дорога в доросле життя починається з невеликого і невпевненого кроку - вчора ми почали з одного Департаменту, а сьогодні у нас існує і розвивається група спеціалізованих Департаментів, і кожен департамент діє в одній великій команді - «Френдел Груп», а так само і окремо, і має свої права і обов'язки: надає послуги в області юриспруденції, перекладу, імміграції, студентських послуг, в області реклами, інформації, охорони здоров'я та туризму.

Компанія відіграє велику роль в   зв'язках з громадськістю та громадських послуг, докладає величезних  зусиль для вдосконалення послуг в своїх Департаментах, таких як переклади і юридичні консультації.   На сьогоднішній день наша група стала визнаною і однією з провідних на турецькому ринку, в арабських і зарубіжних громадах.   Поряд з великими успіхами і здобутками, ми прагнемо до вдосконалення та надання найякісніших послуг своїм клієнтам у всіх країнах світу.

Вдалий досвід «Френдел груп»,безумовно, можна вважати & nbsp; свідченням досягнення її прагнень, щоб стати хорошим партнером на міжнародному ринку в області перекладу і юридичних послуг.

За минулий період своєї діяльності «Френдел груп»   довела і показала свою постійну активну роль в наданні послуг, заслужила визнання  довіру у всіх своїх клієнтів. Крім того, доведено її здатність до досягнення постійних позитивних результатів на підставі наявності надійних кадрів і ресурсів, і  все це підштовхує команду і її керівництво до планування і виконання нових цілей свого розвитку.

Наріжним каменем і основою успіхів, які  були досягнуті «Френдел груп», є відданість керівництва і персоналу своїй справі, професійне обслуговування  клієнтів на вищому рівні, а також постійне вдосконалення, навчання наших співробітників методам і методиці успішного розвитку бізнесу.

Міцне і дружнє партнерство з клієнтами у всіх країнах світу, їх довіру і розуміння ролі персоналу — все це у великій мірі сприяло досягненню нашої мети.

Ми не будемо зупинятися на досягнутому. Навпаки, ми будемо & nbsp; продовжувати прагнути до загального покращення, до пошуку нових шляхів в своїй діяльності на території України і за її межами

Виходячи з вищесказаного, я прошу Бога Всевишнього, щоб команда і колектив  «Френдел групп» продовжувала свій шлях до процвітання і розвитку.

24257

Задоволених клієнтів

36862

Перекладів

13991

Апостилювання

1527

Послуги Адвоката

2462

Послуги Юриста

452

Закінчили наші Курси

Ми упорядковуємо Ваші документи

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових робіт і багато іншого!

Апостиль, адвокат і нотаріальне завірення.