Апостиль

Професійне апостилювання Вашого документа - це відсутність проблем з ним в майбутньому.

Апостилювання документів

Виконується з метою наділення їх юридичною силою в країні, де вони будуть представлені.

Всі документи повинні бути перекладені державною мовою країни, в якій будуть представлені і апостильовані або завірені в консульстві.

На сьогоднішній день цю процедуру проводять нотаріуси та міністерства України.

При замовленні перекладу документів у нас, Ви можете додатково замовити послугу апостиля в короткі терміни за прийнятною ціною.

Вартість апостиля

Штамп Апостиль на Україні проставляють три основних відомства

Міністерство закордонних справ
Міністерство Науки і освіти
Міністерство Юстиції

Кожне з цих міністерств завіряє тільки ті документи, які знаходяться в їх відомстві.

Ціна на дану послугу варіюється. Це залежить від термінів виконання, що діють в кожній з вищевказаних державних установ.

Зустрічали словосполучення: "Апостиль терміново"? Це про наш «Департамент перекладів»

Кожен, хто хоч раз збирав пакет документів для виїзду за кордон на роботу, навчання або постійне місце проживання, за винятком туризму, стикався з тим, що кожен документ перевіряється досконально.

 • Правильно заповнена анкета (на мові країни, куди вона надається)
 • Свідоцтво про народження
 • Паспорт
 • Свідоцтво про шлюб
 • Свідоцтво про народження дитини
 • Диплом про освіту
 • Свідоцтво про зміну прізвища
 • Свідоцтво про розлучення
 • Довідка про несудимість
 • Трудова книжка
 • та інше... .

Все эти документи повинні бути не просто перекладені, а й мати юридичну цінність, бути правильно оформлені , щоб у державних служб приймаючої сторони не виникало ніяких додаткових питань

Саме на ці документи Ви повинні поставити штамп апостиль. Тільки в цьому випадку вони будуть мати юридичну цінність для країни в'їзду. Ці правила існують для того, щоб уникнути підробки різних документів і нелегального виїзду за кордон.

Проставте апостиль на переклад і / або копію свідоцтва про народження, на Ваш диплом і інші документи і будьте впевнені - Ваші документи тепер мають юридичну силу!

Ми не просто перекладаємо! Ми консультуємо і надаємо будь-яку можливу допомогу з документами нашим клієнтам.
При оформленні перекладу будь-якого пакету документів наші співробітники пропонують проставити штамп апостиль на ті документи, де він необхідний. Багатий досвід перекладів, часта робота з різними документами, постійний моніторинг всіх законів і поправок за вимогами і правилами до перекладів допомагає нам працювати ефективно і якісно. Звертаючись до нас, Ви завжди можете розраховувати на якісний переклад в короткий термін, завірений нотаріально!

Щоб наші клієнти могли приблизно оцінити вартість послуг, на   нашому сайті присутній«Калькулятор»

Ви вибираєте зручний для Вас спосіб передачі документів нашим співробітникам, ми проставляємо Штамп АПОСТИЛЬ в максимально короткі терміни!

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість апостилювання

Подзвонити WhatsApp Viber Telegram

Вартість перекладу і калькулятор

Чи достатньо перекласти пакет основних документів при виїзді на роботу або навчання за кордон? Нажаль ні! Будь-який документ, при наданні його в державні органи іншої країни, повинен бути завірений. Після підписання Гаазької конвенції , країни-учасники полегшили легалізацію документів штампом Апостиль. Згідно з вимогами цієї конвенції, апостиль ставиться на переклад документів, які були видані: прокуратурою, судом, нотаріусами, органами ЗАГСа. Однак, не можна поставити апостиль на комерційну документацію, в тому числі і на митну.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш пакет документів був ідеально оформлений при виїзді за кордон, то замовте якісний переклад з апостилем у професіоналів. Ми здійснюємо переклади, як на найпоширеніші мови: англійська, німецька, італійська, французька, чеська, так і на мови інших країн учасниць конвенції.

Наші співробітники більше 15 років працюють з подібними пакетами документів. Ми правильно здійснимо переклад, проставимо штамп Апостиль і, якщо потрібно, допоможемо радою з оформлення в цілому.

01
Замовлення
02
Переклад
03
Завірення
04
Готово!
 «Департамент перекладів» в Одесі - лідер в даному сегменті ринку послуг. Наші замовники – це фізичні та юридичні особи, а також державні установи, з якими ми співпрацюємо на постійній основі.

Апостиль документа

При виїзді за кордон: на навчання, на роботу, на постійне місце проживання і з інших причин Вам необхідно надати в тій країні пакет документів, який буде мати юридичну силу. Існує кілька способів легалізації документів. У країнах, які підписали Гаазьку Конвенцію (128 країн) найзручнішим способом є штамп Апостиль.

Проставити даний штамп набагато легше для клієнта, ніж консульська легалізація. Штамп проставляється як на оригінали, так і на завірені копії основними міністерствами України в короткі терміни. Це істотно полегшує Вам збір необхідних для виїзду документів. Апостиль документа - Ваша гарантія того, що він має юридичну силу на території іншої держави.

Апостиль у нотаріуса

Довгий час правом на проставлення штампа Апостиль було у трьох міністерств України: Міністерства Закордонних справ, Міністерства Науки і освіти і Міністерства Юстиції.

Однак 7 березня 2020 року набув чинності наказ про внесення змін в порядок проставлення апостиля на офіційних документах. Даний наказ істотно полегшив завдання легалізації перекладів і документів. Саме згідно з ним, апостиль тепер може проставити нотаріус. Ці зміни були внесені з метою більш ефективного обслуговування громадян України. Тепер переклад Ваших документів може бути легалізований шляхом проставлення штампа апостиль нотаріусом.

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість апостилювання

До сих пір шукайте де поставити апостиль терміново?

Це тільки мала частина послуг які надає "Департамент Перекладів". Ми вирішуємо ці та багато інших питань пов'язаних з вашими документами.

Штамп Апостилю - це сучасний рівень легалізації документів при наданні їх в країнах, які підписали Гаазьку конвенцію. Департамент перекладів надає дану послугу, як в звичайному режимі, так і в терміновому порядку. Будь-який документ: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідка про несудимість, диплом про вищу освіту, свідоцтво про смерть та інші, при наданні їх за кордоном повинні бути переведені і апостильовані. Саме цей штамп є легалізацією документа. Якщо Вам терміново потрібно поставити штамп Апостиль, ми зробимо це максимально швидко.

24257

Задоволених клієнтів

36862

Перекладів

13991

Апостилювання

1527

Послуги Адвоката

2462

Послуги Юриста

452

Закінчили наші Курси

Ми упорядковуємо Ваші документи

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових робіт і багато іншого!

Апостиль, адвокат і нотаріальне завірення.