Департамент перекладів

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових робіт і багато іншого !

Апостиль, адвокат і нотаріальне посвідчення.

Подзвонити WhatsApp Viber Telegram

Послуги, які надаються

Послуги перекладу

Письмовий переклад

 • Технічний переклад 1257
 • Юридичний переклад 3477
 • Економічний та фінансовій переклад 963
 • ІТ-переклад 781
 • Переклад нафтогазової галузі 243
 • Медичний переклад 1905
 • Науково-технічний переклад 884
 • Літературний (художній) переклад 2773
 • Переклад сайтів 351

Усний переклад

 • Усний переклад 2809
 • Послідовний переклад 754
 • Синхронний переклад 835
 • Гід-перекладач 321
 • Дубльований мультимедійний переклад 579
 • Переклад телефонних розмов 168
 • Терміновий виклик перекладача 471

Юридичні послуги

 • Легалізація документів / Консульська легалізація 29673
 • Апостиль 21661
 • Юридичні послуги 5498

Нотаріальні послуги

 • Нотаріальне засвідчення 25439

Чому клієнти обирають саме нас

«Департамент перекладів» - це сертифіковане бюро перекладів України. В нас досвід роботи з перекладами більше 15 років , всі співробітники є дипломованими фахівцями, а також є всі ліцензії та сертифікати, які гарантують якість послуг, які надаються нами.

До нас в агентство з перекладу документів звертаються багато державних установ , які є нашими клієнтами протягом багатьох років. Ми співпрацюємо з кращими нотаріусами міста, працюємо в чітко зазначені клієнтом терміни, зарекомендували себе, як перевірених роками фахівців. Звернувшись в наше бюро, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Апостиль, Адвокат, Юрист, Нотаріус, Переклад документів

Вирішуємо будь-які юридичні питання виникають у наших клієнтів. Виконуємо переклад документів будь-якої складності в найкоротші терміни.

Технічний переклад

Технічний переклад в даний час є одним з найбільш затребуваних. Це пов'язано з величезним обсягом технічної інформації, яку щодня потрібно перевести на мову замовника .

У нашому бюро технічного перекладу працюють перекладачі з великим стажем технічного перекладу в різних сферах виробництва, що забезпечує чіткий компетентний переклад в будь-який технічній сфері.

Для покращення якості перекладу іноді ми залучаємо діючих фахівців в даній області, завдяки яким дотримуємося предметної лексики. Наш переклад завжди відповідає суворим стандартам технічного перекладу.

Бюро технічного перекладу в Одесі виконує

... та інші види технічного перекладу.

Професійно зроблений технічний переклад-гарантія правильної і довгостроковій експлуатації обладнання, а також дотримання всіх технологічних норм і процесів, для яких важливі навіть найменші нюанси.

Щодня до нас звертаються нові клієнти, які з часом стають постійними!

Наші досвідчені фахівці на сьогоднішній день працюють з перекладами на всі мови. Це забезпечує «Департаменту перекладів» високу конкурентоспроможність на ринку перекладів.

Якщо Ви шукаєте бюро перекладів на німецьку, англійську, польську, французьку, латиську, грузинську, чеську та інші мови, тоді Вам саме до нас!

Ми працюємо з усіма форматами файлів, різними носіями інформації, переводимо будь-який вид тексту, починаючи від свідоцтва про народження, і, закінчуючи складною медичною або технічною документацією. Наші фахівці працюють з кресленнями, різними проектами, технічними паспортами, довідками та багатьма іншими текстовими джерелами.

Ми виконуємо замовлення в чітко зазначені терміни і ніколи не змусимо чекати нашого клієнта. Досвідчені нотаріуси завжди юридично правильно оформлять необхідні Вам документи. Саме ці та інші якості допомагають нашому бюро перекладів залишатися лідером на даному ринку послуг.

Вартість наших послуг

Цінова політика в нашому «Департаменті перекладів» дуже демократична і безпосередньо залежить від типу документа, який перекладається

Зверніть увагу, що на сайті представлена послуга калькулятора, тому Ви завжди можете самостійно прорахувати приблизну вартість необхідного перекладу.

Ціни в нашому бюро перекладів доступні кожному. Ми працюємо якісно, виконуємо замовлення в заявлені терміни, робимо так, щоб клієнтові не довелося переробляти виконану нами роботу. Саме завдяки цьому, багато наших клієнтів приходять до нас вдруге і стають постійними. Наш «Департамент перекладів» рекомендують знайомим, партнерам по бізнесу, друзям саме завдяки якості надаваних послуг і ціновій політиці.

Якщо Вам терміново потрібні послуги перекладача, звертайтеся в наше Бюро перекладів. Ми працюємо більше 15 років, маємо великий досвід, кваліфікованих співробітників, тому гарантуємо якісний переклад в найкоротші терміни.

Шукайте якісний переклад недорого?

Звертайтеся до нашого бюро перекладів. Ми гарантуємо професійний переклад за прийнятною ціною в зручні Вам терміни.

Наш менеджер допоможе дізнатися більш точну вартість

Подзвонити WhatsApp Viber Telegram

Бюро перекладів - "Департамент перекладів"

Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію, пов'язану з перекладом текстів, різних документів, договорів, фінансової звітності та інших видів документації. А також на сторінці нашого Бюро перекладів Ви зможете дізнатися про додаткові послуги, які ми надаємо.

Наші співробітники перекладають на всі мови світу, працюють з різноманітними текстами. У бюро працюють перекладачі, які спеціалізуються на вузькопрофільних напрямах (медицинский перевод, технический, IT-переводы и другие).

Найближче бюро перекладів – «Департамент перекладів»

При виникненні необхідності перевести документ, нотаріально засвідчити переклад, або будь-якої іншої послуги, ми завжди шукаємо бюро перекладів поруч з будинком. Це зручно, швидко і доступно. Таким чином, ми економимо наш дорогоцінний час. Саме для економії Вашого часу, з нами можна зв'язатися онлайн, відправити пакет документів поштою, або іншим зручним для Вас способом. Наші співробітники в зручні терміни перекладуть Ваш пакет документів або текст, а Вам буде потрібно тільки забрати готовий переклад.

Наше бюро перекладів знаходиться в самому центрі Одеси, на вулиці Катерининська 21, офіс 34. Ви завжди можете під'їхати в наш офіс для обговорення деталей перекладу, уточнення вартості та термінів. Наші співробітники із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання, розкажуть перелік послуг, що надаються, допоможуть порадою по оформленню документів.

Подзвонити WhatsApp Viber Telegram

24257

Задоволених клієнтів

36862

Перекладів

13991

Апостилювання

1527

Послуги Адвоката

2462

Послуги Юриста

452

Закінчили наші Курси

Ми упорядковуємо Ваші документи

Терміновий переклад документів, довіреностей, довідок, свідоцтв, наукових робіт і багато іншого!

Апостиль, адвокат і нотаріальне завірення.