Головна  →  Ще послуги  →  Послуги  →  Легалізація


Консульська легалізація

Консульська легалізація полягає у підтвердженні відповідності документів законодавству держави їх походження і являє собою засвідчення дійсності підпису посадової особи і його статусу й, у належних випадках, печатці вповноваженого державного органа на документах і актах з метою використання їх в іншій державі.

«Департамент перекладів» надає послугу консульської легалізації у всіх консульствах на території України.

Легалізація в МЗС України

Легалізацію в Міністерство закордонних справ проходять наступні документи:

 • Оригінали офіційних документів нового українського зразка, видані органами реєстрації актів громадянського стану, засвідчені обласним управлінням юстиції в тій області, де вони видані, управлінням юстиції АР Крим, міським управлінням юстиції для міст Києва й Севастополя;
 • Довідки, видані органами МВС;
 • Оригінали медичних довідок;
 • Оригінали довідок, які видаються іноземними Посольствами на території України іноземним громадянам, які укладають шлюб на території України (така довідка пред'являється в ЗАГС для оформлення шлюбу).

МЗС України не легалізує документи, які видані на території іноземних держав. Такі документи повинні бути легалізовані в консульській установі України в державі походження документів.

«Департамент перекладів» надає послуги легалізації всіх вищевказаних документів, а також надасть безпосередню допомогу в їх одержанні.

У головній структурі підрозділів Міністерства закордонних справ України перебуває Державна міграційна служба України, яка відповідає за оформлення таких документів:

 • Одержання закордонний паспорта;
 • Одержання громадянства України;
 • Реєстрація або зняття з реєстрації за місцем проживання;
 • Міграція або продовження строку перебування іноземців;

Усі документи, які видані в міграційній службі, проходять легалізацію в МЗС України.

Для виїзду закордон, для оформлення громадянства або для працевлаштування Вам знадобиться довідка про відсутність судимості.

Така довідка також проходить легалізацію в Міністерстві закордонних справ України.

«Департамент перекладів» надає послугу легалізації даних документів у Міністерстві закордонних справ України й у Державній міграційній службі, а також надає допомогу в одержанні їх у цих виконавчих органах влади.

Легалізація в Міністерстві Охорони здоров'я

У Міністерстві Охорони здоров'я проходять легалізацію медичні довідки встановленого зразка, лікарняні аркуші й висновок лікаря. Наше бюро перекладів робить послугу легалізації медичних довідок, аркушів і висновків.

Легалізація в Міністерстві Освіти

Міністерство освіти й науки України легалізує всі офіційні документи, видані навчальними закладами, установами й організаціями, які працюють на державній основі.

Легалізуються такі документи, як:

 • Дипломи й додатки до них;
 • Атестати й додатки до них;
 • Сертифікати;
 • Свідоцтва;
 • Архівні довідки (довідки з місця навчання);

«Департамент перекладів» надає послугу легалізації всіх загальноосвітніх документів державного зразка, а також надає допомогу в одержанні їх у відповідних інстанціях.

Легалізація документів у Міністерстві юстиції

Легалізація - це приведення документів у легальну форму, яка відповідає законодавству іноземної держави й визнається державними органами цієї держави.

Легалізація документів потрібна практично завжди, коли документ необхідно представити в офіційні органі іншої держави, — документ, виданий, наприклад, на Україні, має юридичну чинність тільки на території України, де його можна повноцінно використовувати, але для його представлення в офіційні органі іншої країни буде потрібна легалізація.

Усі документи, які видаються у нотаріуса, що мають юридичну чинність, легалізуються в Департаменті нотаріату й реєстрації адвокатських об'єднань при Міністерстві Юстиції України. «Департамент перекладів» надає послуги легалізації перерахованих вище документів у Міністерстві Юстиції України й у всіх обласних і районних управліннях, а також пропонує можливість їх одержання в цих органах державного управління.

Работает на: Amiro CMS