Головна  →  Переклад  →  Письмовий  →  Медичний переклад

Медичний переклад

Послуга «медичний переклад», що надається «Департаментом перекладів», містить у собі, як переклади текстів по темах: медицина, фармацевтика, ветеринарія, так і письмові переклади по суміжній тематиці: хімія, біологія, біотехнології, біохімія, фармакологія, екологія, косметологія, спорт і т.п.

Нижче наведений перелік документації, який найчастіше замовляють у нашому бюро перекладів:

  • Переклад медичної документації – це амбулаторні карти, епікризи, результати обстежень, медичні довідки, лікарняні аркуші, протоколи операцій, страхові поліси, документація до сучасного обладнання й інструментарію, інструкції для експлуатації, специфікації, сертифікати, косметичні каталоги і т.д.
  • Переклад фармацевтичної документації – це реєстраційне досьє лікарських препаратів, інструкції із застосування, нормативні документи по контролю якості лікарських препаратів, сертифікати фармацевтичних продуктів, документація по клінічних дослідженнях і випробуваннях і т.д.
  • У нас накопичений великий досвід в області перекладів сайтів медичного, стоматологічного, косметологічного, фармацевтичного й ветеринарного профілю (а також сайтів суміжної тематики).
ЗАМОВИТИ ПЕРЕКЛАД
Работает на: Amiro CMS