Головна  →  Компанія

* * *

«Департамент перекладів» — самостійна організація, що працює на ринку перекладів більш 15 років.

«Департамент перекладів» спеціалізується в області усних і письмових перекладів з/на будь-які іноземні мови, текстів будь-якого рівня складності, з наступним нотаріальним посвідченням.

Наше бюро перекладів пропонує Вам послуги кваліфікованих перекладачів як для вирішення проблем, пов'язаних з перекладом, так і для успішного ведення справ з іноземними партнерами в Україні й за кордоном на всіх етапах Вашого бізнесу.

Ми надамо Вам усі необхідні перекладацькі послуги:усний і письмовий переклади, Апостиль, легалізацію документів, нотаріальні послуги із завірення документів.

Спеціалізуємося на виконанні перекладів текстів різного обсягу: від сторінки паспорта або факсимільного повідомлення до сотень сторінок технічного перекладу або перекладу сайту компанії.

Департамент перекладів надає послуги з перекладу текстів, документів, технічної, юридичної й економічної документації, медичної літератури й ін. Переведений матеріал може бути переданий замовнику, як по електронній пошті, так і з доставкою безпосередньо в руки.

* * *


Работает на: Amiro CMS